Sun Odyssey 41DS

Opis

Najnowszy jacht stoczni Jeanneau z serii Deck Saloon gwarantuje komfort porównywalny do tego, z jakim mamy do czynienia na jachtach 45-cio stopowych.

W czasie rejsu, czy to w gronie rodzinnym czy wśród przyjaciół, na pokładzie nowego Sun Odyssey 41DS mamy do czynienia z funkcjonalnym i estetycznym designem widocznym w każdym szczególe wyposażenia. Salon wraz z kuchnią są elegancko urządzonym i przyjemnym miejscem wykończonym najwyższej jakości materiałami. W przestronnej kuchni znajduje się wszystko, co potrzebne, a rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia jest wyjątkowo przemyślane i świetnie sprawdza się podczas użytkowania.

Duża sofa w gustownie urządzonym salonie służy nie tylko jako wygodne rozkładane łóżko, ale można ją też łatwo przekształcić w ruchomy, praktyczny stolik. Salon może być więc miejscem nie tylko do spania, ale też spożywania posiłków i wygodnego biesiadowania. Znajdują się tutaj duże, liczne okna nadające wnętrzu jasności. Celem zespołu, który projektował jacht Sun Odyssey 41DS (Franck Darnet i Olivier Flahault) było zapewnienie widoku na morze praktycznie z każdego miejsca na jachcie.

Przestronna kabina armatorska wyposażona jest w samodzielną łazienkę z prysznicem, podobnie jak kabina dla gości.Komfort wakacji na pokładzie nowego Sun Odysseya 41DS można śmiało porównać do wypoczynku w najbardziej luksusowym apartamencie. Projektanci zadbali o każdy aspekt żeglugi i mieszkania na jachcie, są więc tutaj liczne szafki i schowki, a nawet chłodzony barek.

Dane
Sun Odyssey 41DS

Długość
12,34 m
Szerokość
3,99 m
Zanurzenie
2,10 m
Masa całkowita
8770 kg
Pojemność zbiornika paliwa
240 l
Pojemność zbiornika na wodę
330 l

Dane
Sun Odyssey 41DS

Długość
12,34 m
Szerokość
3,99 m
Zanurzenie
2,10 m
Masa całkowita
8770 kg
Pojemność zbiornika paliwa
240 l
Pojemność zbiornika na wodę
330 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht