NC 9

Opis

Jacht motorowy NC 9 to najmniejsza łódź z luksusowej serii „New Concept” – na dolnym pokładzie znajduje się duża i wygodna kabina armatorska z okazałym, podwójnym łóżkiem (na dziobie) i praktycznymi szafami, osobna, gościnna dwuosobowa kabina z łóżkiem oraz praktyczna łazienka.

Na górnym pokładzie zaprojektowano rozległy, idealnie doświetlony salon z panoramicznymi oknami i z przeszklonym, otwieranym dachem. Wszystko to wraz z przesuwanymi otwieranymi drzwiami wzdłuż całej szerokości nadaje jachtowi NC 9 lekkości i niepowtarzalnego charakteru.

W stylowym salonie z kącikiem telewizyjnym znajdują się wygodne kanapy, które można łatwo obrócić w stronę dziobu lub rufy, a przy dużym stole z łatwością zasiądzie kilka osób. W tej części jachtu umiejscowiono również praktyczny kambuzy z kuchenką i lodówką.

Na zewnątrz, w części rufowej pokładu zaprojektowano rozległy, otwarty kokpit z wygodną dwuosobową kanapą, którą także można obrócić w stronę rufy i pokładu kąpielowego. Zaś na dziobie, po zamocowaniu materacy, powstanie przyjemna przestrzeń do kąpieli słonecznych.

 

Video