NC 11

Opis

NC 11 od pierwszego spotkania zachwyca przestronnością i jasnością przeszklonego wnętrza, które przywodzi na myśl elegancki, skąpany w słońcu apartament z widokiem na morze. Nienaganna sylwetka tego jachtu motorowego jest dziełem włoskiego biura projektowego Garroni i Concept Premorel – i rzeczywiście wszędzie na pokładzie czuć powiew subtelnego włoskiego designu.

Dzięki swym rozmiarom (blisko 11 m długości i 4 m szerokości) NC 11 jest jednostką, na której można spędzić dłuższe, rodzinne wakacje. Na dolnym pokładzie znajduje się duża i wygodna kabina armatorska z okazałym, podwójnym łóżkiem, praktycznymi szafami i łazienka z toaletą i oddzielną kabiną prysznicową oraz kabina dla gości z podwójnym łóżkiem, które można zamienić też w dwie osobne koje, w zależności od potrzeb załogi.

Na górnym pokładzie zaprojektowano piękny, przeszklony salon z w pełni wyposażoną kuchnią (kuchenka mikrofalowa i klasyczna, lodówka). Znalazło się tu miejsce na praktyczne szafki, a amatorów dobrych win z pewnością ucieszą specjalne schowki na wino. Powierzchnię i tak już dużego salonu można jeszcze powiększyć, otwierając przesuwne szklane drzwi do kokpitu. W obu pomieszczeniach znajdują się wygodne stoły, a kanapy można wedle uznania przesuwać oparciem w stronę dziobu lub rufy.

Na zewnątrz, w części rufowej pokładu zaprojektowano rozległy, otwarty kokpit z wygodną dwuosobową kanapą, którą także można obrócić w stronę rufy i pokładu kąpielowego. Zaś na dziobie, po zamontowaniu materacy, powstanie przyjemna przestrzeń do kąpieli słonecznych.

 

Video