Merry Fisher 855 Marlin

Opis

Merry Fisher 855 Marlin to najnowszy model z serii łodzi od lat znanych i cenionych przez miłośników motorówek. Na jego pokładzie wygodnie mogą nocować cztery osoby, zaś umiejętne rozplanowanie przestrzeni sprawia, że podczas rejsów na pokładzie komfortowo może podróżować nawet sześć osób.

Merry Fisher 855 Marlin posiada boczne drzwi prowadzące do sterówki, a całość pokładu zaprojektowano w taki sposób, by z łatwością przemieszczać się wzdłuż linii kadłuba. Ten układ jest szczególnie ceniony przez wędkarzy, gdyż pozwala między innymi na szybkie przechodzenie od rufy do dziobu łódki.

Na pokładzie Merry Fisher 855 Marlin będą się dobrze czuli również miłośnicy rejsów typowo rekreacyjnych – wewnątrz kokpitu znajduje się duży stół z wygodnymi siedziskami, wyściełanymi materacami. Ustawienie to można szybko zmienić, osiągając duży pokład do opalania. Jak zawsze w przypadku linii Merry Fisher, tak i tym razem Marlin 855 cechuje niskie zanurzenie (0,59 m), dzięki któremu można z łatwością dopłynąć i zacumować niemal w każdym miejscu – od przybrzeżnych pomostów ciągnących się wzdłuż Półwyspu Helskiego, po małe mariny i niezamieszkałe mazurskie wysepki.

Video