Merry Fisher 695 Marlin

Opis

Merry Fisher 695 Marlin – nowość 2014!

Po sukcesie dwóch modeli: Merry Fisher 755 Marlin i 855 Marlin stocznia Jeanneau przygotowała szybką, elegancką i wytworną łódź motorową. W tej jednostce znajdują odzwierciedlenie wszystkie najlepsze cechy dotychczasowych modeli serii Merry Fisher, takie jak szybkość i komfort (wygodne boczne drzwi do sterówki i niezwykle przestronny kokpit). Odpowiednio wyprofilowany kształt kadłuba sprawia, że Merry Fisher 695 Marlin jest łodzią niezwykle stabilną, która dobrze radzi sobie w gorszych warunkach atmosferycznych.

Konstruktorzy zadbali o maksymalnie użyteczne rozplanowanie przestrzeni, co z pewnością docenią wędkarze: poruszanie się po całym pokładzie – od rufy aż po dziób – jest proste i bezpieczne. Duży kokpit z uchwytami na wędkach z łatwością pomieści cały potrzebny sprzęt wędkarski, taki jak: komplet wędek czy wagę. Jest tu również miejsce na mokrą przynętę oraz specjalny schowek na złowione ryby.

Nowy Merry Fisher 965 Marlin spełni też świetnie swoją rolę podczas rodzinnych kilkudniowych rejsów. W ciągu dnia można rozłożyć w kokpicie wygodne materace, uzyskując dużą przestrzeń do opalania się lub zjeść lunch przy wygodnym, prostokątnym stole.