Lagoon 39

Opis

Lagoon 39 to wyjątkowy, luksusowy katamaran, który miał swoją premierę w 2013 r. W tej konstrukcji mamy do czynienia z dynamiczną, zdecydowaną linią jachtu, którą podkreślają ostro ścięte pionowe dzioby, zastosowano nowe rozwiązania w układzie takielunku, co przełożyło się na łatwość obsługi całej jednostki. 

Luksusowe wnętrze Lagoon 39, niezwykle jasne i oparte na prostych geometrycznych formach jest wykończone szlachetnymi, ciepłymi materiałami najwyższej jakości, które w połączeniu ze stonowanymi odcieniami tkanin podkreślają harmonię jachtu. Wyraźne, horyzontalne linie nadające charakter całemu kadłubowi rozciągają się płynnie wzdłuż pokładu, wymagając efekt przestrzeni i lekkości. Charakterystyczne, duże panoramiczne okna zapewniają doskonałą widoczność i dostęp naturalnego światła, a jednocześnie chronią przed ostrym słońcem.

Wszystkie kabiny rozmieszczone w dwóch kadłubach są wyposażone w duże podwójne łóżka, liczne szafki i schowki oraz prywatną łazienkę z oddzielnym prysznicem. Dzięki licznym otwieranym lukom oraz bulajom kabiny są idealnie doświetlone i mają zapewnioną znakomitą wentylację. 

Katamaran Lagoon 39 można zakupić w ekskluzywnej wersji z dwoma kabinami armatorskimi, które wyposażono w wygodne łóżka typu king-size, stylowe biurko, sofę, praktyczne wiszące szafki wiszącymi oraz duże łazienkami z osobnymi kabinami prysznicowymi.

Salon z otwartą kuchnią, niezależnie od wersji jachtu, znajduje się na głównym pokładzie i jest skąpany w świetle, a ze znajdującej się na tym samym poziomie sterówki (stół i instrumenty nawigacyjne) można bezpiecznie kontrolować żeglugę poprzez duże panoramiczne okna zapewniające doskonałą widoczność.

Lagoon 39 może być skonfigurowany jako jednostka posiadająca 2, 3 lub 4 kabiny.

Prezentacja 360

Video

Dane
Lagoon 39

Długość
11,74 m
Szerokość
6,79 m
Zanurzenie
1,21 m
Masa całkowita
11673 kg
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 200 l
Pojemność zbiornika na wodę
300 l

Dane
Lagoon 39

Długość
11,74 m
Szerokość
6,79 m
Zanurzenie
1,21 m
Masa całkowita
11673 kg
Pojemność zbiornika paliwa
2 x 200 l
Pojemność zbiornika na wodę
300 l

Podziel sięZapytaj o ten jacht